Výsledky druhého hracího dne AO

Australian Open 2017, Melbourne

Jak si vedli čeští tenisté ve druhém dni na grandslamovém šampionátu Australian Open?

Australian Open 2017: úterní výsledky mužů (17.1.)

• Dvouhra – 1. kolo •
Štěpánek (ČR) – Tursunov (Rus.) 6-2 7-6(1) 6-3
Monfils (6-Fr.) – Veselý (ČR) 6-2 6-3 6-2
Whittington (Austr.) – Pavlásek (ČR) 6-4 4-6 6-2 6-3
Djokovič (2-Srb.) – Verdasco (Šp.) 6-1 7-6(4) 6-2
Raonic (3-Kan.) – Brown (Něm.) 6-3 6-4 6-2
Thiem (8-Rak.) – Struff (Něm.) 4-6 6-4 6-4 6-3
Nadal (9-Šp.) – F. Mayer (Něm.) 6-3 6-4 6-4
Goffin (11-Belg.) – Opelka (USA) 6-4 4-6 6-2 4-6 6-4
Bautista (13-Šp.) – Pella (Arg.) 6-3 6-1 6-1
Dimitrov (15-Bulh.) – O’Connell (Austr.) 7-6(2) 6-3 6-3
Gasquet (18-Fr.) – Mott (Austr.) 6-4 6-4 6-2
Karlovič (20-Chorv.) – Zeballos (Arg.) 6-7(6) 3-6 7-5 6-2 22-20
Ferrer (21-Šp.) – Jasika (Austr.) 6-3 6-0 6-2
A. Zverev (24-Něm.) – Haase (Niz.) 6-2 3-6 5-7 6-3 6-2
Simon (25-Fr.) – Mmoh (USA) 6-1 6-3 6-3
Fognini (It.) – F. López (28-Šp.) 7-5 6-3 7-5
Carreño (30-Šp.) – Polansky (Kan.) 6-0 3-6 3-6 6-2 3-0 skreč P.
Kohlschreiber (32-Něm.) – Basilašvili (Gruz.) 6-4 3-6 7-6(2) 6-4
Müller (Luc.) – Fritz (USA) 7-6(6) 7-6(5) 6-3
Baghdatis (Kypr) – Južnyj (Rus.) 6-3 3-0 skreč J.
Edmund (Brit.) – Giraldo (Kol.) 6-2 7-5 6-3
Tiafoe (USA) – Kukuškin (Kaz.) 6-1 6-7(3) 6-3 6-2
Nišioka (Jap.) – Bolt (Austr.) 6-4 1-6 6-2 6-4
Berlocq (Arg.) – Albot (Mold.) 6-4 7-6(4) 5-7 7-6(8)
Young (USA) – Fabbiano (It.) 6-4 7-6(1) 6-4
Dutra Da Silva (Braz.) – Donaldson (USA) 3-6 0-6 6-1 6-4 6-4
Thompson (Austr.) – Sousa (Portug.) 6-7(2) 4-6 6-3 6-2 6-1
Hyeon Chung (Korea) – Olivo (Arg.) 6-2 6-3 6-2
Dolgopolov (Ukr.) – Čorič (Chorv.) 6-3 6-4 3-6 7-6(7)
Escobedo (USA) – Medveděv (Rus.) 7-5 4-6 7-6(5) 6-1
Paire (Fr.) – Haas (Něm.) 7-6(2) 6-4 skreč H.
Istomin (Uzb.) – Dodig (Chorv.) 6-1 6-4 3-6 7-5

Australian Open 2017: úterní výsledky žen (17.1.)

• Dvouhra – 1. kolo •
Ka. Plíšková (5-ČR) – Sorribesová (Šp.) 6-2 6-0
Strýcová (16-ČR) – Kuličkovová (Rus.) 6-3 6-2
Šafářová (ČR) – Wickmayerová (Belg.) 3-6 7-6(7) 6-1
Cibulková (6-SR) – Allertová (ČR) 7-5 6-2
S. Williamsová (2-USA) – Bencicová (Švýc.) 6-4 6-3
A. Radwaňská (3-Pol.) – Pironkovová (Bulh.) 6-1 4-6 6-1
Kontaová (9-Brit.) – Flipkensová (Belg.) 7-5 6-2
Bacsinszky (12-Švýc.) – Giorgiová (It.) 6-4 3-6 7-5
Vesninová (14-Rus.) – A. Bogdanová (Rum.) 7-5 6-2
Watsonová (Brit.) – Stosurová (18-Austr.) 6-3 3-6 6-0
Garciaová (21-Fr.) – Bondarenková (Ukr.) 7-6(4) 6-4
Gavrilovová (22-Austr.) – Broadyová (Brit.) 3-6 6-4 7-5
Gibbsová (USA) – Babosová (25-Maď.) 7-6(3) 6-4
Cornetová (28-Fr.) – Georgesová (Fr.) 6-3 4-6 6-1
Makarovová (30-Rus.) – Alexandrovová (Rus.) 6-0 4-6 6-1
Putincevová (31-Kaz.) – Arruabarrenová (Šp.) 7-6(7) 7-6(10)
Su-Wei Hsieh (Tchaj-wan) – Knappová (It.) 6-3 2-0 skreč
Falconiová (USA) – Xin-Yun Han (Čína) 6-1 7-5
Blinkovová (Rus.) – Niculescuová (Rum.) 6-2 4-6 6-4
Ósakaová (Jap.) – Kumkhumová (Thaj.) 6-7(2) 6-4 7-5
Dodinová (Fr.) – Büyükakcayová (Tur.) 7-5 6-7(1) 6-2
Vekičová (Chorv.) – Cabreraová (Austr.) 7-5 6-2
Erraniová (It.) – Ozakiová (Jap.) 7-5 6-1
Ostapenková (Lot.) – Lin Zhu (Čína) 6-4 6-0
Sakkariová (Řec.) – Kontaveitová (Est.) 6-0 6-4
Minellaová (Luc.) – Linetteová (Pol.) 7-5 6-4
Lučičová-Baroniová (Chorv.) – Wang Čchiang (Čína) 4-6 6-3 6-4
Koviničová (Č. Hora) – Saisai Zheng (Čína) 6-0 6-4
Bradyová (USA) – Zanevská (Belg.) 6-3 6-2
Konjuhová (Chorv.) – Mladenovicová (Fr.) 6-4 6-2
Petkovicová (Něm.) – Dayová (USA) 6-3 6-2