Ligové jaro začalo: Baník s novým koučem vyhrál, Sparta na kolenou

Sparťanští fotbalisté předvedli po zimní pauze na Letné slabý výkon a kvůli porážce s Libercem se jim může hned po prvním jarním kole výrazně vzdálit druhé místo, ke kterému se upínají. Úspěšný návrat do ligy naopak zažil trenér Luboš Kozel, který dovedl Baník Ostrava k důležitému vítězství na Slovácku.Další články k tématu:Budějovice – Boleslav 3:0, parádní půle, vítězové se dotáhli na SpartuBudeme lepší, slibuje trenér Jílek. Dokáže konečně vyléčit Spartu?Teplice – Olomouc 1:3, domácí zaspali poločas, dva góly dostali od JulišeSlovácko – Ostrava 0:1, vítězná premiéra kouče Kozla, rozhodl PokornýKarviná – Zlín 2:0, první výhra před vlastními fanoušky – na desátý pokus

Čtěte celý článek zde: Ligové jaro začalo: Baník s novým koučem vyhrál, Sparta na kolenou